Dobrá rada architekta | emvea | Vyriešime váš problém
903
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-903,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

U nás sa za dobrú radu neplatí

Dobrá rada

Dobrá rada je na nezaplatenie. Na jednoduché otázky vám odpovieme zdarma. Ak váš problém vyžaduje rozsiahlešiu analýzu a riešenie je náročnejšie, cenu stanovíme na základe vášho zadania. Neváhajte nás kontaktovať, do 24 hodín dostanete odpoveď zdarma alebo cenovú ponuku na vyriešenie vašej požiadavky.

Pozrite si najčastejšie otázky alebo nás kontaktujte s popisom vášho problému cez náš formulár

Kedy osloviť architekta?

Ak uvažujete nad stavbou nového alebo prestavbou existujúceho domu, je úplne ideálne osloviť architekta ešte pred kúpou pozemku alebo existujúceho domu. Nie každý pozemok je vhodne orientovaný, so správnym prístupom, vjazdom a vybavením inžinierskými sieťami. Vyhnete sa tak nepríjemným komplikáciam pri výbere správneho pozemku.

Katalógový projekt alebo projekt na mieru?

Stavba domu je investíciou do budúcnosti, spravidla aj najväčšou životnou investíciou. Katalógový projekt je zdanlivo úspornou investíciou. Pri ňom máte obmedzené možnosti zmien dispozície, vzhľadu a vhodnosti na pozemok a málokedy spĺňa všetky vaše želania. Preto zdanlivá úspora na projekte k celoživotnému užívaniu je nepodstatná. Pri projekte na mieru sú zohľadnené všetky vaše požiadavky, potreby, danosti miesta, orientácia k svetovým stranám a pod.